Przechowalnia opon Warszawa

przechowalnia

Opony są jednym z najważniejszych elementów w samochodzie, to od nich w dużej mierze zależy bezpieczeństwo na drodze (droga hamowania, przyczepność, kontrola). Kupno opon to inwestycja na kilka lat, która jednak niekiedy staje się kłopotliwa. Jednak nie są to kłopoty ze względu na to jaki rodzaj opon wybrać ( w tym pomogą nasi doświadczeni pracownicy), a co z tymi oponami zrobić po zakupie. Często nie ma miejsca na trzymanie ich w domu, piwnicy czy innych miejscach. Nie mówiąc już o sposobie ich przechowywania, który ma bardzo duży wpływ na żywotność opon oraz ich właściwości.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniu i potrzebie postanowiliśmy uruchomić PRZECHOWALNIE OPON!

Od tej pory przyjeżdżając do naszego serwisu będą Państwo mogli zostawić u nas swoje opony i nie martwić się już o ich przechowanie, transport i stan. Wystarczy po zakończonej usłudze zaznaczyć, że chcą Państwo przechować opony do przyszłego sezonu a resztą zajmiemy się my.

Dlaczego tak ważne jest właściwe przechowywanie opon?

Nieodpowiednie składowanie opon w niewłaściwych warunkach oraz pozycji powoduje pękanie gumy i jej utlenianie, czego następstwem jest odkształcanie się opony. Często bywa, że opony przywożone przez klienta z zeszłego roku nie nadają się do założenia (deformacja). Aby uniknąć „starzenia się” opony należy je przechowywać w miejscu czystym, chłodnym, suchym i zacienionym, z dala od chemikaliów, ostrych krawędzi czy przedmiotów iskrzących.

Jeśli nie dysponują Państwo takim pomieszczeniem, lub po prostu magazynowanie opon jest zbyt uciążliwe, proszę się nie wahać i oddać opony w dobre ręce. Gumy zostaną specjalnie zabezpieczone przez naszych pracowników i odpowiednio skatalogowane. Przed następną wizytą wystarczy do nas zadzwonić, podać numer referencyjny opon, który Państwo dostaną przy ich przekazaniu do przechowalni i umówić się na odpowiadający Państwu termin wymiany ogumienia.